Kim my jesteśmy?

Conoship International jest ambitnym i innowacyjnym biurem projektowym i inżynieryjnym statków. Założona w 1952 roku jako centralne biuro projektowe dla grupy stoczni północnoholenderskich, Conoship International opracowała uderzająco szeroką gamę statków, od drobnicowców, tankowców, pogłębiarek, po promy i statki offshore. W oparciu o nasze projekty zbudowano ponad 2.000 statków, działających na całym świecie. Jesteśmy zapalonymi projektantami statków wspierającymi naszych klientów w realizacji ich wizji na wszystkich etapach procesu budowy statków.

Twoja wizja biznesu morskiego w połączeniu z naszą wiedzą i know-how w zakresie projektowania statków zaowocuje najlepszym dopasowaniem do celu i unikalną koncepcją wyróżniającą Twoją działalność na rynku, opracowaną w oparciu o najlepszy podstawowy i kompletny projekt. Nasze wewnętrzne zespoły architektów morskich oraz inżynierów mechaników i konstruktorów mają siłę napędową i zdolność do realizacji najbardziej wymagających, kompletnych projektów. Od pierwszego szkicu pokładowego aż po dostawę statku.

Ta interakcja i integracja różnych dyscyplin projektowania i inżynierii okrętowej umożliwia Conoship International stworzenie i rozwinięcie kolejnego poziomu w projektowaniu statków. Z niecierpliwością czekamy na Państwa wysokie wymagania i chcemy stać się Państwa partnerem dla kolejnego statku.

Lady Hanneke